24 жовтня 2021 р., неділя
 
 
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
www.harmony.com.ua
Новини Статті Соціоніка Крамниця Мотиватори Мольфар Українська традиція

10 головних звичок щасливих пар

19.02.2015 | © «Маркетіум»
Share/Bookmark
Чи бажаєте ви своїй половинці добраніч перед сном? Обіймаєте при зустрічі? Дізнайтеся, які ще звички можуть зробити ваші відносини міцніше. (Окрема увага на п’яту!)

10 головних звичок щасливих пар
10 головних звичок щасливих пар
Щасливі пари знають, що справжні стосунки починаються після медового місяця. Вони також знають, що кохання потрібно плекати, як ніжну квітку, яка без догляду просто зів’яне.

Відомий практикуючий психіатр Марк Гоулстон розповів про 10 звичок щасливих пар, які допоможуть вам поліпшити взаємини зі своєю другою половинкою.

1. Лягайте спати в один і той самий час

Ви пам’ятаєте самий початок ваших взаємин, коли ви не могли дочекатися ночі, щоб нарешті опинитися в ліжку з коханим/коханою? Щасливі пари підтримують традицію лягати в один час навіть через декілька років після першого побачення. Вони дотримуються цього правила, навіть якщо один з них прокидається раніше іншого.

2. Розвивайте спільні інтереси

Коли пристрасть починає потроху згасати, багато пар усвідомлюють, що у них не так вже й багато спільних інтересів. Але не потрібно недооцінювати важливість часу, проведеного разом. Щасливі пари, навіть ті, у яких спочатку не було спільних інтересів, самостійно їх у собі розвивають.

Проте не потрібно забувати про свої особисті інтереси. Це не тільки зробить вас більш цікавим для вашого партнера, але також позбавить вас від надмірної залежності від другої половинки.

3. Тримайтеся за руки

Ніколи не втрачайте шанс взяти вашого партнера за руку під час ходьби. Якщо ж ваші руки зайняті - принаймні, йдіть пліч-о-пліч з вашою половинкою. Але не потрібно плентатися позаду або намагатися обігнати.


4. Навчіться «за замовчуванням» довіряти вашому партнерові і прощати його

Коли щасливі пари сваряться і не можуть вирішити, хто правий, а хто винен, вони прагнуть вибачити одне одного і про все забути, замість того, щоб проявляти недовіру і ображатися.

5. Звертайте увагу на позитивні якості вашого партнера замість того, щоб вказувати на його помилки

Завжди можна знайти, до чого причепитися. Але в той же час завжди можна знайти, за що похвалити. Все залежить від того, з якого боку подивитися на події. Щасливі пари прагнуть бачити тільки позитивні моменти.

6. Обіймайтеся при зустрічі після роботи

У це складно повірити, але у нашої шкіри є пам’ять. Наша шкіра здатна запам’ятовувати «хороші дотики» (люблячі), «погані дотики» (які ображають) і «відсутність дотиків» (коли вами нехтують). Коли закохані обіймаються, їхня шкіра запам’ятовує «хороші дотики», що підвищує життєві сили і зміцнює стосунки.

7. Говоріть одне одному вранці "Я кохаю тебе" і бажайте гарного дня

Це чудовий спосіб запастися терпінням на весь день, щоб знайти в собі сили вистояти в пробках, чергах і пережити інші щоденні негаразди.

8. Бажайте одне одному надобраніч, навіть якщо ви ображені або засмучені

Так ви повідомляєте вашому партнерові, що навіть незважаючи на те, що ви засмучені його вчинком, ви все ще хочете бути з ним. Це показує, що ваші стосунки означають більше, ніж одна незначна сварка.

9. Цікавтеся справами вашого партнера

Протягом дня знайдіть час зателефонувати вашому партнеру і поцікавитися, як проходить його день. Так ви зможете передбачити, який настрій у нього буде ввечері. Приміром, якщо у вашої половинки видався жахливий день, не потрібно очікувати від неї бурхливої ​​радості з приводу вашої нової покупки.

10. Пишайтеся своїм партнером

Щасливі пари люблять, коли їх бачать разом. Вони не бояться демонструвати свої стосунки - тримаються за руки, торкаються одне одного плечима або обіймаються. Вони не малюються перед іншими, просто дають таким чином зрозуміти, що вони разом.

Щасливі пари поводяться не так, як нещасливі. У них зовсім інші звички. А, як відомо, на вироблення звичок потрібні час і зусилля. Кажуть, щоб перетворити дію в звичку, потрібно щодня повторювати її упродовж 21 дня. Так що оберіть ті звички, які ви хочете в собі розвинути, і починайте практикуватися. Це допоможе вам і вашій половинці стати щасливішими.

Якщо вам сподобалися ці поради, будь ласка, поділіться ними зі своїми друзями.

Переклад українською - «Гармонія»
Share/Bookmark